Pranie dywanów Lublin pralnia dywanów na wskroś

 

 

Pranie dywanów i wykładzin Lublin

Nasza pralnia dywanów jest firmą profesjonalną i świetnie przygotowaną do usuwania wszelkiego rodzaju zabrudzeń z materiałów tekstylnych wykorzystywanych jako obicia do mebli, wykładziny do pomieszczeń czy jako tapicerka samochodowa. Wiemy przy tym świetnie, że mają Państwo bardzo konkretne oczekiwania co do usług takich jak nasze. Do najważniejszych spraw należy tempo działania i krótkie terminy realizacji. Pod tym względem nasza firma mocno wyróżnia się na lubelskim rynku. Czyszczenie dywanów w Lublinie powierzone nam to pewność, że na idealnie przygotowany dywan nie trzeba długo czekać.

Profesjonalne czyszczenie wykładzin – z nami to pestka!

Posiadamy doświadczenie, wiedzę na temat różnych typów materiałów, a także niezbędny sprzęt. To przede wszystkim dzięki niemu jesteśmy w stanie bardzo skutecznie radzić sobie z wszelkimi wyzwaniami, które stawiają Państwo przed nami. Wyposażenie w połączeniu ze starannie dobieranymi środkami myjącymi i odkażającymi, jest w stanie odświeżyć i zmienić wygląd nawet bardzo zużytych i w danym momencie nieestetycznych elementów. Stara wykładzina straszy? Dzięki nam odzyska dawną świetność!

Pranie dywanów w Lublinie – łatwiejsze i skuteczniejsze

Uznanie jakim cieszą się wśród Polaków dywany nie maleje z czasem. Pojawia się natomiast coraz więcej doskonałych produktów w tym zakresie, które spisują się świetnie w różnych warunkach. Puszyste, miękkie warianty dywanów sprawdzą się w pokojach dziecięcych i wszędzie tam, gdzie życzą ich sobie właściciele. My z kolei oferujemy tanie i efektywne pranie dywanów shaggy w Lublinie. Są one modne i wygodne, ale z uwagi na dużą puszystość łatwo absorbują kurz i zabrudzenia. Mogą się w nich także rozmnażać roztocza. Postaramy się, aby temu zaradzić, nadając dywanowi idealną czystość.

Fachowe pranie dywanów wełnianych w Lublinie to już nie problem

Część z Państwa posiada w swoich wnętrzach dywany wykonane z naturalnej wełny. Zaliczają się one do najszlachetniejszych i najbardziej estetycznych. Dlatego tym ważniejsze jest, by należycie o nie zadbać. Pomoże w tym bardzo profesjonalna usługa czyszczenia, prania i dezynfekcji zapewniana przez naszą firmę. Usuniemy z wełnianego dywanu brud i kurz, zapobiegając rozwojowi potencjalnie groźnych drobnoustrojów, takich jak roztocza czy grzyby. Już wiele osób przekonało się o naszym profesjonalizmie oraz niskich cenach. Warto do nich dołączyć.

Polecamy pranie tapicerki meblowej w Lublinie

W domach i mieszkaniach znajdują się zestawy wypoczynkowe, składające się z kanap i foteli. Oprócz tego standardowymi elementami wyposażenia są tapczany, łóżka, krzesła czy pufy. Cechą tych sprzętów jest pokrycie siedzisk warstwą materiału z miękkim wypełnieniem. To tapicerka, która pod wpływem regularnego użytkowania również może się zabrudzić i stracić pierwotny wygląd. Nasza firma wykonuje pranie tapicerki w Lublinie, z czego korzysta wiele osób. Używamy sprzętu oraz detergentów, które łagodnie obchodzą się z tkaninami, zapewniając im znakomity wygląd i higieniczną czystość.

Plamy na dywanie, spowodowane wylaniem się kawy czy naniesieniem błota mogą okazać się kłopotliwe. Niestety trudno uniknąć jest takich sytuacji, a samodzielne ich czyszczenie domowymi sposobami może nie dać pożądanych efektów. Właśnie dlatego czyszczenie dywanów i wykładzin warto zlecić naszej pralni, ponieważ posiadamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w usuwaniu nawet największych plam. W tym celu wykorzystujemy specjalne urządzenia pralnicze, dzięki którym usługa prania dywanów odbywa się w specjalnej kąpieli wodnej.

Bardzo ważne jest, żeby po zabrudzeniu jak najszybciej je usunąć. Tylko dzięki temu będziecie mieli Państwo pewność, że nie pozostanie po nim ślad na dywanie. Domowe wykładziny produkowane są ze zróżnicowanych materiałów. Oznacza to, że domowe sposoby ich czyszczenia mogą nie tylko okazać się nieskuteczne, ale jednocześnie uszkodzić tkaninę.

Oferujemy Państwu profesjonalną usługę czyszczenia wykładzin na terenie Lublina, dzięki której nie tylko zostaną one całkowicie wyczyszczone, ale jednocześnie nie będą widoczne na nich ślady użytkowania. Nasza pralnia, jako jedna z nielicznych w Polsce, pierze dywany metodą na wskroś, do której wykorzystujemy specjalne urządzenia pralnicze, a nie jedynie odkurzacze piorące. Jest to najskuteczniejsza metoda piorąca, ponieważ umożliwia dokładne wyczyszczenie wykładziny zarówno od runa, jak i osnowy.

Jeśli posiadacie Państwo dywany wełniane, które są trudne do wyczyszczenia, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a my zajmiemy się ich profesjonalnym praniem.

Nasza oferta

Oferujemy Państwu innowacyjną metodę czyszczenia dywanów – na wskroś. Gwarantuje ona skuteczność, a jednocześnie nie powoduje zniszczenia materiałów. W tym celu używamy profesjonalnych urządzeń pralniczych. W przeciwieństwie do innych pralni nie korzystamy z odkurzaczy piorących, których skuteczność jest zdecydowanie niższa.

Dywany wykonywane są z różnorodnych materiałów, a niektóre z nich wymagają użycia specjalnych preparatów. Proponujemy Państwu pranie dywanów shaggy (z długim włosiem) w Lublinie, a także wełnianych oraz ręcznie tkanych orientalnych. Wiemy, w jaki sposób postępować, żeby trwale usunąć zabrudzenie a jednocześnie nie zniszczyć materiału, z którego wykładzina została wyprodukowana.

Czyszczenie na wskroś daje najbardziej pożądane rezultaty, ponieważ po plamie nie zostaje ślad. Pranie dywanów oferowane przez naszą firmę zawsze przebiega w kilku etapach, żeby efekty były jak najbardziej zadowalające.

Czyszczenie dywanów w kilku krokach:

 • mierzenie i znakowanie,
 • mechaniczne trzepanie dywanu,
 • odkurzanie od strony runa i osnowy,
 • wstępny natrysk środka rozpuszczającego brud oraz wtarcie go szorowarką jednotarczową lub walcową,
 • punktowe odplamianie,
 • pranie zasadnicze z użyciem chemii dobranej do danego dywanu,
 • płukanie dużą ilością czystej wody,
 • odwirowanie dywanu w specjalnej wirówce (odwirowane zostaje około 95% wody),
 • suszenie w klimatyzowanej suszarni,
 • kontrola jakości i obróbka końcowa,
 • pakowanie.

Tak wyczyszczony i przygotowany dywan jest pozbawiony zanieczyszczeń oraz niewidoczne są na nim żadne pozostałości po środkach chemicznych. Jeśli potrzebujecie skorzystać z tego typu usługi, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Czyszczenie wykładzin w Lublinie – co nas wyróżnia?

Oferujemy Państwu usługę prania metodą na wskroś, która jest rzadko spotykana w innych pralniach. Polega na tym, że dywan trafia do kąpieli wodnej, do której wykorzystujemy specjalne urządzenia pralnicze.

Każde pranie rozpoczynamy od wytrzepania dywanu w przeznaczonym do tego automacie, który zapewnia usunięcie suchych zabrudzeń takich jak: piasek, glina czy resztki jedzenia, które trudno jest rozpuścić w wodzie. W następnym etapie dywan trafia do pralnicy, w której znajduje się 3000 litrów wody razem ze środkiem piorącym. Taka kąpiel wodna jest niezbędna, żeby usunąć pierwsze warstwy zabrudzenia oraz wszelkiego rodzaju plamy. Ważne jest jednak, żeby dotrzeć do najgłębszych warstw materiałów, ponieważ tylko to daje gwarancje, że plama zostanie całkowicie wywabiona.

Właśnie dlatego po kąpieli wodnej dywan jest dodatkowo prany obustronnie w specjalnym automacie szorująco-płuczącym. Takie czyszczenie wykładzin gwarantuje, że nawet największe zabrudzenie zostanie całkowicie usunięte.

W ostatnich etapach dywan trafia do specjalnej wirówki, gdzie w trakcie odwirowywania zostaje usunięte około 95% wody. Następnie jeszcze trafia do naszej specjalnej klimatyzowanej suszarni, gdzie przechodzi ostatni etap suszenia. Zachowanie wszystkich tych procesów pozwala nam realizować nasze usługi na możliwie jak najwyższym poziomie. Co ważne, wysoka jakość świadczonych przez nas usług jest możliwa dzięki stosowaniu przez naszą firmę innowacyjnych metod piorących.

Pranie wykładzin – co można nam zlecić?

Nasze usługi świadczymy bez względu na porę roku czy pogodę. Jest to możliwe, dzięki odpowiedniemu zapleczu technicznemu oraz profesjonalnemu sprzętowi. Proponujemy pranie dywanów wełnianych, ale również tych wykonanych ze sztucznych włókien. Specjalizujemy się także w czyszczeniu dywanów orientalnych ręcznie wiązanych, tkanych ręcznie bądź maszynowo zarówno z długim, jak i krótkim włosiem.

Oferowane przez nas czyszczenie pozwala pozbyć się wszelkiego rodzaju plam i zabrudzeń, ale równocześnie nieprzyjemnego zapachu. Co ważne, dezynfekcja w komorze ozonowej pozwala pozbyć się wszelkiego rodzaju roztoczy, bakterii czy wirusów, które mogą być szczególnie uciążliwe dla alergików czy dzieci.

Gwarantujemy, że jakość prania wykładzin oferowaną przez nas metodą, jest nieporównywalna do tych, które dostępne są w innych pralniach, które wykonują pranie ekstrakcyjne, parowe czy kapsulację. Jeśli mieszkacie Państwo w Lublinie lub okolicach, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy szybką oraz skuteczną realizację powierzonych nam zleceń. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.